16 Eylül 2013

Adidas Ayakkabının Rengi Değişti!

Temmuz ayında aldığım spor ayakkabının tekinin rengi 1 aylık kullanımda soldu. Ayakkabının rengi siyah olup tekinin bir bölümü griye benzer bir duruma geldi. Adidas bayisine Ağustos ayı içinde götürdüm. İlgilenip merkeze gönderdiler. Hafta içinde aldığım cevap üretim hatası olmadığı yönünde.

Şu anda fiyatı 200 TL'nin üzerindeki Adidas ayakkabımı biri siyah diğerinin bir bölümü gri olarak kullanmak zorundayım. Bu mesajı yazma nedenim Adidas ile ilgili düşüncelerimi paylaşmaktır. Bu konudan çıkardığım 2 sonuç vardır.

1. Adidas satış sonrası servis gelen şikayetleri yeterince ciddi değerlendirmiyor ( Kullanım hatam olmadığına eminim). 2. Adidas'ın bu kadar değer verip sattığı ürünler kaliteli değil. Geçmişte iyi bir Adidas kullanıcısı olarak bundan sonra markanın hiçbir ürününü almayı düşünmüyorum.

Serkan 57 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 24 Mayıs 2014

  Adidas'ın kabul etmediği hatayı bilirkişi tespit etti ve beni hakılı buldu. Icra işlemini başlattım.

 • Serkan 23 Eylül 2013

  Tekrar ediyorum. Kullanıcı hatası olmadığına eminim. Adidas'da kullanım hatası olduğuna dair bir ifadede bulunmuyor. 200TL'lik ayakkabı al sonra malzeme hatası yok desinler. Tüm kullanıcılar bilginiz olsun. Ben Adidas ile bundan sonra hiçbir şekilde ilişkide bulunmayacağım.

 • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

 • Serkan 20 Eylül 2013

  Şikayet sonrası Adidas'ın benimle irtibata geçeceğini söylediniz. Kimse aramadı. Ben biri siyah, diğeri gri 2 ayakkabı ile yaşamıma devam ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön