30 Ağustos 2013

Adidas Ayakkabının Bir Ayda Kalıbı Bozuldu!

Üçka Teks. Konf. İnş. Ve Tic. A.Ş. (Sakarya) Adidas reyonundan, 17. 06. 2013 tarihli 35 nolu fatura ile almış olduğum X73533 article numaralı Neo V Racer Nylon ayakkabım 1.5 ay gibi kısa bir sürede ayak sağlığımı bozacak ve şiddetli rahatsızlık verecek derecede sağa ve sola kayma yaptı. Yani kalıbı bozuldu.

Üretici firmaya incelenmesi için gönderdiğimde tüketici hatası olarak geri gönderildi. Bu ayakkabıyı alacak olanları buradan uyarıyorum almasınlar. 154 TL verdiğim ayakkabılarımı kullanamıyorum üretici firmanın mağduriyetimi gidermesini istiyorum. Aksi taktirde bu marka hakkındaki bu rahatsızlığımı internette insanları bilinçlendirmek için yoğun çaba sarfedeceğim. Vede firmayı dava edeceğim.

Mustafa 189 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa31 Ağustos 2013

    Sakın bana, ( İlgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan Adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun metaryel kusuru sorunu bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz) Yazmayın. Herkese aynı terane... Eğer böyle yazacaksanız şimdiden sorarım sizlere ey uzmanlar ; Adidas gibi bir ayakkabı ben istesem bile bir ayda nasıl mayına basmışım gibi bi hal alır _? Eğer dünyadaki Adidas standartları buysa yazıklar olsun böyle bir markaya. Ben o uzmanlara buradan sesleniyorum haan gar' dan ayakkabı alsam 10 liraya bir ayda bozulmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön