07 Şubat 2014

Adidas Ayakkabımı Değişmedi.

04.03.2013 tarihinde 807493 no'lu fatura ile almış olduğum samoa spor ayakkabımın sağında solunda açılmalar olduğu ve yıpranmalar olduğu için garantiye verdim. 1-2 ay süre geçmesine rağmen kimse beni arayıp bilgi verme zahmetinde bulunmadı. En son ben aradım ayakkabınız geldi ama Adidas değiştirmedi diye bilgi verdiler.

Sonuç olarak: Başvurunuz uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve bunun sonucunda üretimden ve kullanılan malzemeden kaynaklı sorun olmadığı için ürününüz değiştirilmemiştir denildi. Sayın Adidas, bu ayakkabıyı giymek için aldım, vitrine koyarsam emin olun sağı solu açılmaz, o zaman haklı olabilirsiniz, lütfen ayakkabımı değiştirir misiniz? Yoksa tüketici haklarına başvuracağım.

Oğuz 60 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz 11 Ağustos 2014

  Bundan sonra ayakkabınızı alır materyal kusur yazık olmasın diye ananemim sandığına koyacam,ne haddimize adidas ayakkabı giyip uzmanlarınızı yoralım dimiii.sizede yazık ....!

 • Oğuz 08 Ağustos 2014

  bir daha beklersin adidas alırım kesinlikle bir daha adidas ayakkabı almam hiç bir tanıdığımada aldırmam,hayırlı olsun bir müşteri kaybı daha,

 • Oğuz 10 Şubat 2014

  hep aynı hikaye yazıyorlar bizden kaynaklı değil...!

 • Oğuz 10 Şubat 2014

  Materyal kusur ne demek bana açıklarmısınız,ayrıca dediğim gibi ben ayakkabınızı toplamda 2 ay giymeden deforme oldu,şikayetim.com dan okuyorum herkesde aynı sıkıntı var ve hiç bir çözüm üretmiyorsunuz.

 • adidas Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön