09 Mayıs 2013

Adidas Ayakkabımda Yırtılmalar Oldu!

8 temmuz 2012'de Kadıköy mağazasından abime doğum gününde aldığım porsche design ayakkabı 9 ay sonra önünde açılma, yanındaki yazıda çıkma gerçekleşti. Ayakkabıya top bile değmemesine rağmen böle yırtılmaların olması bizi çok şaşırttı. İncelemeye gönderilen ayakkabının uzmanlar sonucu 'üretimde bir hata olmadığı tespit edilmiş'. Peki nerede hata ?

Adidas ürünü kullanan bu kadar şikayet eden insan hatalı da siz mi hatasızsınız? Ben burdan duyuruyorum ve başka yerlere duyuracağımdan da emin olabilirsiniz. Ben abime Adidas marka hediye alarak mahcup oldum. Adidas ürünlerini alacak olan sizler mahcup olmayın! Bundan sonra ne kendim ne de çevrem Adidas marka almayacağımızı garanti ederim..

Hafize 101 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön