30 Ocak 2014

Adidas Ayakkabımda Yamukluk VAr.

Olivium outlet center Adidas mağazasından almış olduğum Adidas basket profil ayakkabının sağ ayağının önünde ( burun kısmı dediğimiz kısım) yamukluk olduğunu fark ettim. Bunun üzerine garantiye yolladığım 2 aylık ürün kullanıcı hatası olarak geri döndü.

Mağaza yetkilisine ürünü gösterdiğimde kendisi de hak verdi fakat güvendiğimiz Adidas maalesef ki ne kadar basit bir marka olduğunu göstererek hatasını kabullenmemesi yetmez gibi hatalı olarak beni göstermekte.

Madem hatalı benim tüketici mahkemesinde bu işin devam edeceğini önceden sanal ortamdan duyurmak isterim ve orada nasıl haklı çıkacaklarını merakla beklemekteyim.

Emre 56 Okunma

Cevaplar

  • Emre05 Şubat 2014

    Görmediğiniz ürünün kodunu bile vermemiş olmama rağmen materyal kusuru olmadığını nereden biliyorsunuz? yoksa adidas olarak kahin mi oldunuz.

  • adidas Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön