26 Kasım 2013

Adidas Ayakkabımda Sökülme Oldu!

03. 07. 2013 tarihinde Sakarya Ender mağazasından aldığım Adidas G65562 numaralı CULVER VULC ürünüm 4 ay içinde yanlarından patlama ve sökülme yaptı. Aldığım yere götürdüm 10gün içinde firmadan yapılan geri dönüşte "kullanım hatası" olduğundan dolayı ürünle alakalı bi sorumluluk kabul etmediklerine dair bir rapor elime ulaştı. Ben bu bahaneyi kabul etmiyorum.

Adidas gibi büyük bir markanın bu tarz hataları telafi etmesi, mağduriyetimi gidermesi gerektiğini düşünüyorum. Gereğinin yapılması için firmaya bilgi verilsin. Ayrıca 193 TL'ye aldığım ürünü mağazaya firmaya iletmeleri için bıraktığımda bana verdikleri takip faturasında ürünün fiyatı 100tl olarak gösteriliyordu.

Mert 45 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön