09 Kasım 2013

Adidas Ayakkabımda Açılma Oldu!

13. 08. 2103 tarihinde yeğenimi hediye olarak almış olduğum halı saha ayakkabısı her iki ön kısımlarında 10 gün için açılma oldu. Ayakkabıları almış olduğum Viaport Adidas mağazasına götürdüm. İnceleme için kalite kontrol bölümüne göndereceklerini söylediler ve bende göndermeleri için teslim ettim.

Ancak gelen cevap iade alamayacakları ve hatanın kendilerinden kaynaklanmadığı yönündeki her zamanki gibi matbu yazılarını geldi. İkinci sefer tekrar göndermeleri konusunda mağazaya yeniden iade ettim yine aynı şekilde matbu yazıları ile karşılaştım. Adidas'ın bu tutumundan ve satmış olduğu ürünün hatasını kabul etmemesinden şikayetçiyim.

Oguzhan 73 Okunma

Cevaplar

  • Oguzhan12 Kasım 2013

    Bu tutumlarindan dolayı adidas firmasını kınıyorum. Bu zamana kadar çok alış verisim oldu problem yasamamistim ancak problem yasaninca kendi hatalarını kabul etmeyen firma ile bundan sonra alış verisimin olmayacaktır ve cevremide bu konuda uyaracagim.

  • adidas Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön