06 Şubat 2014

Adidas Ayakkabımda Açılma Oldu.

Samsun lovelet, Adidas mağazasında yakın zamanda ( şu an garanti kapsamında ) samoa beyaz model ayakkabıyı önceki aldıklarımda alt kısmından açılma oldu dememe rağmen sattılar. 1 ay geçmedi ucundan al kısmından açılıp yırtıldı. Garantiye gönderdik bir de dalga geçer gibi siz yapmışsınız dediler.

Birde müşteri hizmetlerini aradım gönderdiyseniz tekrar göndermeyin bir şey çıkmaz demezler mi?Şimdi garantide bana geri gelecek kullanıcı kaynaklı desinler FATSA Adidas mağazanın önünde o ayakkabıyı gazetecileri çağırıp yakmazsam adam değilim. Bizde firmalarda çalışıyoruz ama hayatımız boyunda insanlarla bu şekilde konuşmadık.

Gökhan 90 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 10 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Ayakkabının ön uc kısmıyla alt kısmının birleştiği bölgede açılma olduktan sonra giyilme sürecinde ayrıldığı noktadan yırtılması ve ucundan parçanın kopması buna bağlı olarak giyilemeyecek hale gelmesi ne zamandan beri materyal kusur hale gelmemektedir. ? bu ayakkabıyı tüketici hakem heyetine gönderdim sonucu bekliyorum sizin materyal kusur dediğiniz adidas standartlarına uygunluk prosedürlerinize uygun olup olmadığının mahkeme kararından sonra anlaşılacaktır. Bilginize.

  • adidas Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön