19 Ekim 2013

Adidas Ayakkabım İlk Giymede Açıldı!

İzmir Bornova Yalı Spor'dan yeğenime doğum günü hediyesi olarak almış olduğum Adidas ayakkabısı daha ilk giymede yolda yürürken üst tarafında soyulma meydana geldi. Ertesi gün bornova yalı spora götürdüğümüzde değişim yapmadılar ve firmaya göndereceğiz, 21 gün sonra haber gelir dediler.

Bizde şaşırdık aldığımız günün 3.cü gününde daha ilk giymede yolda açılan ayakkabıyı neden değiştirmediler diye merak ettim. Şimdi firmadan haber geldi kullanıcı hatasıymış. Aldığımız ayakkabıyı yolda giymeyeceksek neyin garantisini veriyorlar anlamadım ve daha ilk giymede soyulmalar oldu. Şimdi benim ve yeğenim Adidas markasına olan güvenimiz hiç kalmadı. Şimdi tüketici mahkemesine başvuracağım.

İrfan 60 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi24 Ekim 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra,ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön