01 Şubat 2014

Adidas Ayakkabım Deforme Oldu.

Ayakkabı dünyasından aldığım Adidas marka ayakkabı 1 yıl sonunda sağ ayakkabıda topukta açılma tarak kemiği üzerinde dikişlerin olduğu yerde yırtılma oldu. Garantiye gönderdiğimizde gelen sonuç çok komikti. Ayakkabılarda aynı deri ve aynı dikiş ipliği kullanıldığından falan bahsedip işi kullanıcı hatasına getirdiler.

Sayın Adidas firmasındaki bu raporu tutan arkadaş. Benim elhamdülillah iki ayağımda sağlam, sakat çolak değilim, ben tek ayakkabıyla veya sağ ayağımın üzerinde zıplayarak mı yürüdüğümde sadece sağ ayakkabı deforme oldu. Madem aynı malzeme kullanıldı neden ikiside aynı anda deforme olmadı. Bundan sonra ne ayakkabınızı alırım nede çevremdekilere aldırtırım.

Abdurrahman 53 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön