26 Mayıs 2014

Adidas Ayakkabım 3 Ayda Deforme Oldu.

8 yaşında kız çocuğuma Adidas marka ayakkabı aldım 3 ayda üstten yırtıldı. Ben daha hayatım boyunca bu şekil yırtılan spor ayakkabı görmedim. Adidas firmasına gittim bunları değişin dedim. Ayakkabıları alıp 1 ay sonra bana ekte sunulan matbu yazıyı ayakkabılarla beraber olduğu gibi geri gönderdiler.

Adidas kaliteli bilinir ama asla öyle değil, firma basit mal üretip vatandaşları. Bu tutum Adidas gibi bir firmaya yakışmıyor zaten ekte sunduğum fotoğraflardan da anlaşılacak ki bu tamamen üretim hatası ucuz ve kalitesiz malzeme kullanımından olmuştur. Türkiye distribütörü sorunu çözemedi ayakkabılarla beraber Almanya'da bulunan merkeze yazı yazmayı düşünüyorum.

Resul 252 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön