22 Mayıs 2013

Adidas Ayakkabıları Dayanıksız!

Adidas'tan 206 TL ye almış olduğum ayakkabı hem iç astarında yırtılma oldu hem üstünde tüylenme hem de yanlarında açılma oldu. Garantisine gönderdim ama olumsuz geri dönüş oldu şuan biliyorum, büyük firma zannettiğimiz firma ürünündeki kusuru kabul etmiyor. Adidas gibi büyük zannettiğimiz firma gereğini yapmıyor buna cevap verirlerse yine klişe sözlerini söyleyecekler ama aklınızda bulunsun bu kadar paraya bu kalite yakışmıyor.

Hüseyin 80 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin25 Temmuz 2013

    Materyal kusuru yokmuş, nasıl yok o koyduğum fotoğraflardaki yırtıkları bıçakla mı kestim ben eğer sağlam ürün yapsanız iç astar yırtılmaz. Ünlü sağlam bir markadır diye Adidas'tan aldım ama ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM. Gereğini yapmıyorsanız. Müşteri satış sonrası müşteriyi tatmin etmeyen davranışlarda bulunursanız, Adidas firması kaybeder.

  • Hüseyin25 Temmuz 2013

    Hiç ilgilenilmiyor hep klişe cevaplarla geçiştiriliyor.

  • adidas Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön