22 Şubat 2013

Adidas Ayakkabıda Açılma Oldu!

3 ay önce Adidas'tan aldığım futbol ayakkabısının iç kısımlarında ufak yırtılmalar ve derisinin renk değiştirmesi ve derisinde hasarlar mevcut olup sağ ayakkabıda çok büyük yırtık olmasına rağmen Adidas garantiyi kabul etmeyip kullanıcı hatası demiştir...Biz Adidas'a güvenerek 450 tl ye ayakkabı alıyoruz ve 3 ay içinde yırtılıyor ve garanti kabul etmiyor.

Ben asgari ücret ile çalışan birisi olarak 450 tl bi ayakkabıya veriyorsam garanti nasıl kabul edilmez. Bunun için yapılacak ne varsa elimden geleninin ardına koymayacağım. Böyle bi saçmalık yok 2 yıl garanti var diyorlar ve 3 ay içinde ayakkabıda 4-5 cm büyüklükte yırtılma oluyor ve o kadar yüksek fiyata alıyoruz.

Serkan 90 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön