Adidas Ayakkabıda Açılma!

Seval D. |

Adidas spor malzemeleri mağazasından 03.03.2013 tarihinde aldığım spor ayakkabısından hiç memnun değilim ve müşteri temsilcilerinden de memnun değilim ayakkabıyı aldığım Aktaş Spor (Merkez) Malz. Tic. Ve San. Ltd. Şti. mağazası aracılıyla Adidas inceleme merkezi ve fabrikasına gönderildi.

Şikâyetimiz ayakkabının her tarafı açılmış ve nerdeyse yırtılmış bile diye biliriz ama incelemede sadece uç kısmı açılmış ve ürünümüzün malzeme ve yapımından dolayı hata yok diyorlar ve işin içinden gayet güzel çıkıyorlar. Sanki malzemeyi giyen tüketiciler çalmış sitenize şikayet yazan bazı arkadaşlarda var bundan çıkardığım sonuç demek ki sadece Adidas mağduru ben dilim gereğinin yapılmasını arz ederim

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  15:42

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri