Adidas Ayakkabı Yüzeyinde Çatlama.

Halit K. |

Geçen sene 03/26/2014 tarihinde Adidas mağazasında bir çift spor ayakkabı aldım yazın giydim ve ayakkabılığa kaldırdım bu sene mart ayının başında giymek için ayakkabılıktan aldığımda yüzeyinde çatlaklar olduğunu fark ettim ve aldığım mağazaya faturası ile beraber götürdüm aldılar ve inceleye göndereceklerini söylediler ve cevap 15 gün sonra geldi komik ve aynı zamanda mantıksız saçma bir cevap ile incelemişler malzemeden veya imalattan kaynaklanan bir problem değilmiş ve bana eski ayakkabılarımı geri verdiler şimdi soruyorum ayakkabının üst malzemesi nasıl olur da çatlar ben şikayetçiyi ve aynı zamanda mağdurum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halit K.
  16 Nisan
  13:51

  Uzmanlarınız birde ürünün neden çatladığını söylesinler bakalım. Söyleyemezler çünkü kulp bulamazlar... Benim şikayetim halen devam ediyor ve çözülmedikçe devam edecek.

 • 16 Nisan
  11:54

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri