03 Ağustos 2013

Adidas Ayakkabı Yırtılması ve Koku Sorunu!

204 TL verip Adidas ayakkabı aldım. 2 ay boyunca 3-4 kez giydim. Ayakkabı inanılmaz derecede koku yaptı. 2 ay sonra giymemeye karar verdim. İadesini istedim bir buçuk ay beklettiler. Sonrasında da hatanın benden kaynaklandığını belirttiler. Red verdiler. Not: yaklaşık 15 yıldır Adidas ayakkabı kullanıyorum daha bu zamana kadar böyle bir şikayetim olmamıştı.

Denemek istedim belki gerçekten de hata bendedir diye ama yine aynı sorun ve üstüne ayakkabıların ikisinde de sağ ve sol yanlarında açılma meydana geldi. Yine iadesini istedim, bir buçuk ay yine beklettiler, yine red verdiler. Kopyala-yapıştır cevap vereceğinizi biliyorum. Lütfen cevap verip bana sizi değerlendirip de zaman kaybettirmeyin.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön