08 Ekim 2014

Adidas Ayakkabı Tabanı Açıldı!

Bir alışveriş merkezinden aldığım ayakkabının tabanının açıldığını fark edince aldığım yere inceleme için gönderdim. Ancak matbu bir form ile üretim ve malzeme ile ilgili sorun olmadığı şeklinde bir bilgiyi Adidas'ın cevabından öğrendim. Sorunun ne olduğu da ima noktasında bırakılmış.
Adidas gibi bir markanın kendi ürününe sahip çıkmamasına çok şaşırdım. Daha önce bu tür sorunlarla karşılaştığımda gayet olumlu bir davranış görmüştüm. Bundan sonra Adidas'ın hiçbir ürününü almam.

Dursun 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Dursun 15 Ekim 2014

    Hemen her şikayete bu hazır cevabı yazarak Adidas markasının imajına daha da fazla zarar verdiğinizin farkında mısınız? Acaba sizler orijinal Adidas fırması değil de anlaşmalı bir taşeron firma mısınız?

  • adidas Temsilcisi10 Ekim 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön