11 Mayıs 2013

Adidas Ayakkabı İki Ayda Yırtıldı!

01. 03. 2013 tarihinde alınan Adidas marka çocuk ayakkabısı yırtıldı ve mağazaya verildi. Adidas'dan gelen yazılı belgede kullanıcı hatası olduğu ve değiştirilmeyeceği idi. Ayakkabıyı kullanan çocuk sadece bu ayakkabıyı okula gider gelirken kullandı. Keza diyelim futbol oynadı, sorarım size 2 ayda bu ayakkabı nasıl yırtılır? Ben Adidas tan şunu beklerdim. Bir çocuğun hayallerini yıkacağına yeni ayakkabı ile değiştirmesini.

Üstelik bu çocuğa iyi bir marka alınmasının sebebi uzun bir süre ayakkabıyı kullanması. Durumu iyi olan aile çocuğuna her ay ayakkabı alır, hiç sorun değil.Durumu iyi olmayan aile niye alır biliyor musunuz? Uzun bir süre o ayakkabıyı giymek için.

Tülay 93 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön