10 Eylül 2013

Adidas Ayakkabı İçerisindeki Dikiş!

Adidas'tan aldığım spor ayakkabının tekinin içinde olan dikiş düğümü sebebiyle çoraplı kullanıyor olmama rağmen tahrişe sebep oldu. Ayakkabı alındığından bu yana bu sebeple kullanılamadı. 2 kere fabrikaya incelemeye gönderildi.

Kullanıcı hatası olduğu belirtilerek geri dönüş yapıldı ancak ayakkabının 1 tekinde sorun olup diğerinde olmaması birde üstelik içindeki düğümden kullanıcının sorumlu tutulmasını anlamış değilim.

Firmadan gelen yazıyı da ekliyorum bu kadar özensiz ve ürünün arkadasın da durmayan bir davranış görmedim. Konuyla ilgili olarak hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım ve kimseye önermeyeceğim.

Azer 89 Okunma

Cevaplar

  • Azer 17 Eylül 2013

    kurumun cevabı diğer şikayeti olan kişilere gönderilen cevapla birebir aynı ,sorunu çözme odaklı değil sadece cevap yazmış olmak için yazılmış bir mail olduğunu düşünüyorum . kimseye tavsiye etmiyorum.

  • adidas Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön