30 Nisan 2013

Adidas Ayakkabı Deformesi!

Adidas Haramidere 16. 12. 2012 tarihli G44117 article numaralı KİCK model ayakkabıda 2 ay içerisinde alt tabanda açılma ve çizgilerde soyulma olması gerekçesiyle firmaya faturasıyla birlikte ibraz edilmiştir. Ürün kullanımının 2 aylık süre içerisinde oldukça dikkatli olunmasına rağmen iki hafta içerisinde kullanıcı hatası cevabıyla firma tarafından geri dönüş yapılmıştır.

Bir BEDEN EĞİTİMİ öğretmeni olarak her defasında adidas marka tercihimize rağmen müşteri memnuniyeti her seferinde hiçe sayılmış baştan sağma amaçlı cevapla müşterilerinin mağduriyeti önemsenmemiştir. Firmaya olan güven sarsıldığı için ürünleri artık tercih edilmemektedir. Konuya gerekli hassasiyetin gösterileceğini ümit ediyorum.

Sadegül 55 Okunma

Cevaplar

  • Sadegül 02 Mayıs 2013

    2 ay içersinde deforme olan ayakkabıda materyal sorunu olmadığını dile getiriyorsunuz.Kullanan kişi olmam itibariyle ben de diyorum ki 2 ay içersinde ben bu ayakkabiyı nasıl kullanmış olabilirim bir Bayan Beden Eğitimi Öğretmeni olarak.Şikayet konularına baktığımızda ise sadece ben mağdur edilmemiş görünmekteyim.Firmanıza ait şikayetler bu konu üzerinde yoğunlaşmaktadir.İnceleme ekibinin bu konuda yetersizliği gündeme gelir o zaman. Her soruna "kullanıcı hatası" diyerek burdan gelir elde etmeye çalışmak firmaya yakışmamakta. İlginize teşekkür edemeyeceğim malesef!!!!!!!!!

  • adidas Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön