20 Ocak 2014

Adidas Ayakkabı Deforme Oldu!

Çok kısa bir süre önce kuzenime aldığım hediye ayakkabıların burnu delindi, üstelik rengi soldu. Firmanın vermiş olduğu inceleme cevabı ise kullanıcı hatası kullanıcının ayaklarını çivili sanırım ayakkabıyı deldiğine göre renk solmasının kullanıcı hatası olmadı ayrı bir muamma. Verilen paralar ve marka güvencesi ise tamamen cop buradan dünya markası Adidas'a teşekkürler.

Zeynep 167 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep25 Ocak 2014

    Tamamen memnuyetsizim

  • Zeynep24 Ocak 2014

    sayın firma yetkileri konuyu ne kadar ciddiye alıyorsa ne fatura numaram var ellerinde ne ürünün incele raporu standart formada yazılmış bir cevapla her müşteriye aynı muamele gerçekten profesyonellik anlayışınız çok değişik. bunun diğer adı adidas ürünlerini garanti etmiyor olsa gerek . bizde sorunlarımızı tüketici hakem heyetiyle çözebiliriz artık. teşekkürler.

  • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön