05 Eylül 2016

Adidas Ayakkabı Deformasyonu ve Red Cevabı!

Adidas mağazasından 14.08.2016 tarihinde 1 adet ayakkabı satın aldım. Bedeli olan 170 TL'yi peşin olarak nakten ödedim ancak satın aldığım aaykkabıyı çok itinalı kullanmama rağmen deformasyon ortaya çıkmıştır. Mağduriyetin giderilmesi üzere ayakkabıyı satıcıya 22.08.2016 tarihinde teslim ettim, bana ana bayiye göndereceklerini söylediler ve gönderdiler.
Ayakkabıyı satıcıya teslim itibariyle 11 gün sonra mesaj yolu ile inceleme tamamlanmıştır detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz söylediler.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ayakkabının deformasyonun bizim tarafımızdan kaynaklı olmadığını söyleyerek reddettiler ve tüketici haklarına başvurabilirsiniz dediler.
Her zaman güvenerek Adidas ürünü satın alırım ki paramızla rezil olmayalım diye ama şu düştüğümüz hale bak. Şimdi ne yapmalıyım? tüketici haklarına başvursam ürün yenisiyle değiştirecekler mi?

Utku 219 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi18 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön