Adidas Ayakkabı Deformasyonu!

Tuğçem B. |

1 ay önce bir ayakkabı aldım ve ayakkabının yani çok fazla giymediğim halde açılmaya başladı. Mağazaya geri götürdüm 1 ayda sonuçlanır size haber verilir dediler ve hiçbir haber verilmedi. Gittiğimde ayakkabı gelmiş ve ret verildi dediler. Şimdi tekrar gönderildi ve 1 ay daha bekleyeceğim.

Böyle bir markanın böyle yapmasına çok şaşırdım. İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Hem 1 ay bekledim hem de sonuçlanmadı. Şimdi 1 ay daha bekleyeceğim. Bir başka yerden alsam 3 günde en fazla bir haftada yenisini veriyorlar. O kadar para veriyoruz paramızla mağdur oluyoruz.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçem B.
  16 Haziran
  13:10

  O kadar para verdiğim ürünün 1 ay geçmeden yanının açılması materyal kusuru değil de kullanıcı hatası mı yanii. Ben öğretmenim futbolcu değilim ki! Böyle büyük bir marka da bunu yapıyorsa.

 • 14 Haziran
  09:49

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri