Adidas Ayakkabı Bir Ayda Üzerinde Çizikler Oluştu.

Merve Ö. |

19.09.2016 tarihinde bana hediye gelen ayakkabım henüz 1 ay olmasına karşın üzerine çizikler olmaya başladı. 27.04.16 tarihinde satın almış olduğum Ender park Adana şubesine bıraktım. Adidas'a yönlendirildi ve bugün 08.06.2016 tarihinde kendim aradım ayakkabının kabul edilmediğini ayakkabımı gelip almamı söylediler.Bir ay giyinilen ve 292 TL gibi uçuk bir rakam verilen bu ayakkabı üzerinde kendiliğinden oluşan çiziklerine karşın yahut solmasına karşın kabul edilmedi. Müşteri hizmetlerinde Bulunan kişi bile bu ayakkabı nasıl böyle çizik oluşturmuş siyahı beyaz rengine solmuş diye şaşırırken Adidas firması hatayı kabul etmedi. Bu yaşıma kadar Adidas'tan başka ayakkabı giyinmedim ama bu son radde oldu. Mantıklı bir açıklama yahut cevap istiyorum!

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  09:19

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri

 • Merve Ö.
  08 Haziran
  16:24

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan Adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Gibi bir cevap almamak umudu ile!