23 Kasım 2013

Adidas Ayakkabı 4 Ayda Yırtıldı!

Sportive merter mağazasında 4 ay önce eşime Adidas spor ayakkabı aldım ama almaz olaydım. Ayakkabı 4 ay içinde yırtıldı. Mağazaya incelemeye gönderttik red geldi. İmalat hatası olmadığını söylediler 2 defa yolladım yine Red edildi.

Buradan Adidas yetkililerine söylüyorum 4 ayda 130 TL aldığım ayakkabının yırtılması normal mi? 4 ay içinde spor ayakkabısı kaç saat giyilebilir ki. Sorunumun çözülmemesi durumunda kendilerini tüketici hakları mahkemesine vereceğimi bildiririm. Marka diye gidip Adidas alıyoruz şu hale bakın ya.

Bilal 138 Okunma

Cevaplar

  • Bilal26 Kasım 2013

    Merhaba Sayın müşteri Temsilcisi. 4 ayda bir ayakkabının materyalinde yırtılma oluyorsa bu kullanıcı hatasımı oluyor.? evet 130 TL çöpe gitti fakat bir daha asla Adidas kullanmamaya ve kullandırtmamaya çalışacağım. kendi ürününün bu kadar arkasında durmayan bir firmayı ilk defa görüyorum. Tüm dünyada geçerli olan standart diyorsunuz fakat asla böyle bir şey söz konusu değil.dünyanın herhangi bir ülkesinde böyle bir şey olsa aynı gün yeni ürün verilir veriliyor. bu durum maalesef sadece bizim ülkemize özgü bir şey. bir kez daha firmanın bu hatasından dönmesini ve sorunuma çözüm bulmasını umut ediyor ve bekliyorum. aksi taktirde yukarda da belirttiğim özere firmayı tüketici hakları mahkemesine vereceğim.

  • adidas Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön