17 Eylül 2013

Adidas Aldığım Ayakkabının Renginin Solması!

19/05/2013 Tarihinde Kayseri Forum Boyner mağazasından Adidas neo lacivert renk ayakkabı aldım. Yaklaşık bir ay içerisinde ayakkabının renginde büyük oranda solma oldu. Garantiye gönderdim ama red geldi. Bizler dünyanın parasını veriyoruz ayakkabıyı bir ay kullanamıyoruz, bir de iade red geliyor. Ayakkabı garantideyken de iyice yıpratılmış, bazı bölümleri yırtılmış. Yardımcı olmanızı bekliyorum.

Volkan 86 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Volkan20 Eylül 2013

    Hakkımı hukuki yollardan arayacağımı da bildirmek isterim.

  • Volkan20 Eylül 2013

    Uzun süreli ve konforlu bir ayakkabı için büyük miktarlarda paralar ödüyoruz fakat kullandıgım son iki adidas ayakkabıdan bekledigimi alamadım. Ayriyeten kendim ve çevremdeki insalardan da duyuyorum adidas iade merkezi şucu hep kullanıcıya buluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön