08 Mayıs 2013

Adidas Açılma Oldu!

Yaklaşık 4 ay önce almış olduğum ve sürekli adidastan aldığım tek modeli yerine tercih ettim. Kullanıcı olarak aynı modeli defalarca aldım ve kullandım. ancak bu seferki modelde alt tarafında bir açılma oldu ve geri götürdüm yetkili satıcıya gerekeni yapacağını ve fabrikaya götüreceğini durumu telefonla söyleyeceğini iletti.

Ayakkabıyı verdikten tam 1 ay sonra arandım ve duyduğuma inanamadım. Fabrika kullanıcı hatası hor kullanma vs vs gibi su bardağını doldurmayacak sebeplerle ayakkabıyı geri iade etmiş. Hem 1 ay beklet hem iade et. Bir daha adidastan ürün almayacağımı belirtirim. kalitesinden ödün veren bunu bizlere mal eden maalesef Adidas.

Mahzar 88 Okunma

Cevaplar

  • Mahzar30 Temmuz 2013

    ADİDAS HİÇ BİR ŞEKİLDE TERCİH LİSTEMDE DEĞİLDİR. BİZZAT YETKİLİ SATICI ÇOK ŞİKAYET VAR DİYE TEMBİHLEDİ BENDE FARKLI MARKALARDAKİ ÜRÜNLERİ ARTIK TERCİH EDİYORUM. SÜREÇTE İLGİSİZ ALAKASIZ OLAN FİRMA ARTIK HER ULAŞTIGIM KİŞİYEDE TEMBİHLEYEREK ALDIRMIYORUM.

  • Mahzar12 Mayıs 2013

    basit cevapla siz geçiştirin benim giibi mağdurlari. ancak sunu untmayın benim gibi mağdur olanlar pazarınızı azda olsa etkileyecektir. yaptiğiniz kuru bir red cewabi

  • adidas Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön