29 Mart 2013

Adidas 400 TL' ye Sattığı Mont Deforme Oldu!

Mont 2012 ocakta alındı. 2 ay 2012 de, 2 ay 2013 te kullanıldı. Henüz yıkanmamasına rağmen siyah yaka kahverengi oldu, kol ağızları delik deşik oldu, montun rengi tamamen alacalı hale geldi, etek uçları artık bir kadın eteğini andırır duruma geldi. Bu montun sahibi benim babam. Bu insan bir öğretmen.

Montunu evden-okula kullanan bir şahıs ve Sivasta yaşar. Adidasın "uzmanları tarafından tüm dünya geçerli olan adidas standartları" na göre yaptığı inceleme sonucu "materyal kusuru bulunamaması" sonucuna varmıştır.Hep aynı cevap.Eğer adidasın dünya standartları bu ise yıllardır ürünlerinize ödediğim binlerce liraya yazıklar olsun. Artık sizi boykot ediyorum ve her türlü hukuki yola başvuracağım.

Mehmet 153 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 01 Nisan 2013

    Buraya yazmadan hemen önce müşteri hizmetlerinizle zaten görüştüm. Anlattıklarımı dinledikten sonra ellerinden bir şey gelmeyeceğini söylediler.

  • adidas Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön