Adidas 4 Ay İçinde Deforme Olan Ayakkabı.

Serkan D. |

Aşağıda göreceğiniz m18347 article numaralı du ra mo 6 M Adidas ayakkabı 4 ay içinde bu hale gelmiştir. Kısa sürede fileler yırtılmış ve ayakkabının burun kısmında delik oluşmuştur ve Adidas değişim talebimi olumsuz karşılamıştır.

Adidas ayakkabımı 28.06.2015 tarihinde Ankara Armada Adidas'tan aldım. Ayakkabımı 4 ay kullandım ve fotoğraflardaki hale geldi bir ay ardından yani 17.11.2015'te Armada Adidas mağazasına verdim ve ardında da bir ay sonra bana ayakkabımı geri verip üretim aşamasında ve kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı bir kağıtla yazılı olarak verildi.

Fotoğraflarla ortada her şey sol ayakkabı sağlamken sağ ayakkabımdaki bu sorunun sebebi ben olabilir miyim?

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan D.
  09 Aralık
  09:47

  Geçin lütfen bu kalıplaşmış cümlelerle insanlara cevap vermeyi iş yapıyorum zannediyorsunuz. Her yere taşıyacağım bu ayıbınızı sonuna kadar gideceğim ve sonucuda buradan herkesle paylaşıp rezilliğinizi ifşa edeceğim

 • 09 Aralık
  09:43

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri