Adidas 3 Haftalık Ayakkabının Boyası Gitti!

Bahadir S. |

05.04.2015 tarihinde Ayakkabı Dünyası mağazasından almış olduğum ayakkabı, üzerinden daha 3 hafta bile geçmemişken ön kısımlarında her iki çiftte de lacivert kısımlarında boya solması olmuştur. Satın alınan firmaya durumu ilettim, ürünü Adidas'a gönderdiler.

Ayakkabımızın geri geldiğini ve değişim yapılmadığını söylediler. 3 hafta içerisinde sadece okula gidip gelmeyle bir Adidas bu hali alıyorsa vah halinize. Ayakkabıyı hangi uzmana götürseniz ayıplı mal olduğunu söyleyecektir. Hiçbir kullanıcı aynı anda hem sağ hem de sol ayakkabısının iç ve dış yanlarının renklerini eşit derecede rengini atamaz. Tüketici haklarından hakkımı arayacağım ve hakkımı arayacağım. Adidas'ın kalitesi beni çok üzdü.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Bayi Kusurlu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadir S.
  29 Mayıs
  10:22

  Sayın ADİdas 3 hafta diyorum, anladınızmı 3 hafta pazardan alsan boyası bu kadar çabuk gitmez. ADİdas

 • 29 Mayıs
  09:44

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri