19 Mart 2013

Adidas 3 Aydan Derisi Dağıldı!

9 yaşındaki oğlum için 23.09.2012 tarihinde boyner şaşkınbakkal dan aldığım adidas marka basket ayakkabısı 3 ayda üst derisi ve dikiş yerleri dahil olmak üzere dağıldı ( ayakkabı haftada sadece 4 saat ve kapalı spor salonunda giyiliyor ). iki defa (31 ocak ve 18 şubat) kontrole gönderdim, çünkü hiç bir ürün mühendisi böyle bir kusurlu ürüne kullanıcı hatası diyemez diye tahmin etmiştim.

Yanılmışım. Aynı buradaki şikayetlere verdikleri samimiyetsiz rutin matbu cevapları gibi bir sayfa yazı ile kusurlu ürünlerini kabul etmediler. Bu olayda tek kazancım adidas ve boyner markalarının oğlumun kafasında kötü markalar olarak yer etmesi. Gerisini adidas ve boyner düşünsün.

Ali 100 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön