11 Nisan 2013

Adidas 3 Ayda Ayakkabı Dağıldı!

Erzurum merkezde Boyner Mağazası'ndan Adidas ayakkabı aldım 163 tl ye ayakkabıyı 3 Yada 4 ay kullanmama rağmen yırtıldı topuk tarafları Boyner'e ayakkabıyı iade ettim onlarda incelenmesi için size gönderdi sizden aldığım cevap ise red kullanıcı hatası olarak geldi müşteri hizmetlerinizi arıyorum selma isminde bir çalışanınızdan yardım alamıyorum.

Ben herhangi bir ayakkabı almıyorum Adidas markasını tercih ediyorum ve bu markanın ayakkabıları bu kadar basit dağılmamalı ben KULLANICI hatası olmadığını belirtiyorum hukuki yollara taşımadan gereğinin yapılması konusunda desteğinizi rica ediyorum .

Özgür 61 Okunma

Cevaplar

  • Özgür12 Nisan 2013

    Bu konu ile alakalı olarak ilgili mercilere durum taşınacaktır. Tüketici mahkemesine başvuru yapacağım bu ilgisizlik ve ürün hatasını kabul etmemizden kaynaklı olarak .

  • adidas Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön