Adidas 3 Ayda Ayakkabı Dağıldı!

Özgür Ö. |

Erzurum merkezde Boyner Mağazası'ndan Adidas ayakkabı aldım 163 tl ye ayakkabıyı 3 Yada 4 ay kullanmama rağmen yırtıldı topuk tarafları Boyner'e ayakkabıyı iade ettim onlarda incelenmesi için size gönderdi sizden aldığım cevap ise red kullanıcı hatası olarak geldi müşteri hizmetlerinizi arıyorum selma isminde bir çalışanınızdan yardım alamıyorum.

Ben herhangi bir ayakkabı almıyorum Adidas markasını tercih ediyorum ve bu markanın ayakkabıları bu kadar basit dağılmamalı ben KULLANICI hatası olmadığını belirtiyorum hukuki yollara taşımadan gereğinin yapılması konusunda desteğinizi rica ediyorum .

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür Ö.
  12 Nisan
  21:36

  Bu konu ile alakalı olarak ilgili mercilere durum taşınacaktır. Tüketici mahkemesine başvuru yapacağım bu ilgisizlik ve ürün hatasını kabul etmemizden kaynaklı olarak .

 • 12 Nisan
  16:47

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri