Adidas 3 Ayda Aşırı Deforme!

Barış E. |

Adidas'tan 29. 04. 2013 yani 3 ay önce aldığım neo serisi ayakkabı aşırı derecede deforme oldu. Firmanın kullanmış olduğu yapıştırıcı bile kumaşa o kadar zarar veriyor ki elle dokunulduğu zaman açılmaya başlıyor. G477721 seri numaralı takip numaralı ayakkabıya red cevabı verildi.

Bende Adidas'ın ayakkabıları var 1 senelik, 2 senelik 3-4 çift ayakkabısı var ve hiç birinde böyle bir sorun olmazken kaç senelik ayakkabılar açılma yapmazken bu mu yapıyor? Bu benim hatam mı oluyor anlamıyorum. Lütfen bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim. Ben 100 liranın peşine düşmedim 3 ayda nasıl açılır bir ayakkabı benim nasıl hatam olur onu anlamıyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış E.
  20 Ağustos
  17:44

  adidas 3 aylık ayakkabımı açılmalarını kullanıcı hatası olduğunu söyledi...ve adidas çalışanlarıyla bile görüştüm bana bu seriden yana çok şikayetler geliyor dedikleri oldu...bunun için Adidas çalışanları kaymakamlığa gidip tüketici haklarına başvuru yapmam gerektiğini söylediler...ama Hafta içi vaktim olmadığı için gidemedim ve tekrar gönderemedim çünkü giyecek ayakkabım yoktu...beni o süre zarfında yırtık ayakkabıyla gezdirip sonradanda 3 aylık ayakkabıyı açılmasına rağmen değişmeyen beni mağdur eden adidastan bir daha hiç bir şey almıcağıma yemin ederim.

 • Barış E.
  02 Ağustos
  10:49

  peki ayakkabıyı geri gönderin ben buradan fotoğraflarını atıcam bakalım kullanıcı hatasımı değil mi ...

 • 01 Ağustos
  09:38

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri