08 Ağustos 2016

Adidas 3 Ay Arayla Aldığım 2 Adet Spor Ayakkabı Parçalandı Hiç Yardımcı Olmadılar!

Bundan 6 ay önce Cevahir AVM Boyner'den aldığım spor ayakkabısını 3 ay bile kullanamadan, yanlarından açılma yaptı. Sonrasında Boyner'e götürdüm ve 2 kere ret verdiler, hiçbir şekil de ne Boyner ne de Adidas yardımcı olmadılar. Çok zaman geçmeden 1 ay sonra bir tane daha ayakkabı aldım ve aynı sorunuz tekrar yaşadım, tekrar Boyner aracılığı ile incelemeye gönderdim ve 3 kez ret cevabı geldi. Başta Adidas olmak üzere, Boyner çok büyük hayal kırıklığına uğrattı. Satarken 2 yıl rahat kullanımı vardır sorun yaşamazsınız, yaşarsanız yardımcı oluruz diyen müşteri temsilcisi ve Boyner, hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Ürünleri satana kadarmış her şey.

Ayşe 161 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 09 Ağustos 2016

    Buradan herkese söylüyorum , ben mağdur oldum sizlerde olmayın . 400,00 TL mağduriyetim var ve hiç de adil olmayan bir durumla param çöpe gitti. Lütfen bir ürünün paketine görünüşüne aldanmayın . Bugün bunu ADİDAS yapıyorsa tüm markalardan bekler oldum artık . Buradan tüm yetkililere sesleniyorum , para kazanmak o kadar kolay değil , sokağa atacak kadar ise hiç yok . 400,00 TL nin hayrını görmeyin haram olsun . Elimden geldiğince de etrafımdaki herkesi ADİDAS ve REBOOK almamaları için uyarılarıma devam edeceğim . Allah çıkarsın sorsun hesabını.

  • adidas Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön