10 Mayıs 2013

Adidas 20 Günde Ayakkabı Soyuldu!

Maltepe adidas şubeden 25.mart.13 de kızıma ayakkabı aldım, 20 gün geçmeden yüzeyinde beyaz renk değişiklikleri oldu, ayakkabının ön ve arka üst bölümünde, firmaya gidip durumu ilettiğimde, firma yetkilisi bu çocuk ayakkabısı çocuk ayakkabılarında olur böyle, duvara sürtmüştür taşa çarpmıştır, biz firmaya göndeririz gelmesi 20 günü bulabilir, aldığımız 500 şikayetten şu ana kadar sadece 5 tanesi onay aldı, gibi açıklayıcı ifadeler kullandı.

Kızımın spor ayakkabılarını adidastan alırım sorun yaşamadığımız gibi küçük geldiğinde başka çocuğun kullandığı bile olmuştur, böyle büyük bir firma bile çocuk ayakkabısıdır olur mantığında bakacaksa neden 20 değil de 130 tl ye ayakkabı alıyoruz?

Gülenay 119 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra,ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön