05 Ocak 2016

Adidas 2 Ayda Yırtılan Spor Ayakkabısı..

07.10.15 tarihinde Ankara Cepa Adidas mağazasından b23191 kodlu spor ayakkabıyı 326 TL karşılığında satın aldım. 15 gün içinde ayakkabının kesinlikle darbe almayacak üst bölge kumaşında yırtılmalar oluşmaya başladı.

Adidas mağazasına sorduğumuzda biraz daha kullanın daha fazla yırtılma olursa incelemeye gönderelim dediler. Zaten spor ayakkabısı olduğu için Ankara'nın kışında salonda yürüyüş amaçlı kullanıyordum.

Ama artık 1.5 ayın sonunda iki ayakkabıda da yırtılmalar o kadar büyümeye başladı ki kullanmak istemedim ve 8.12.15 tarihinde incelemeye gönderdim. Firmadan gelen cevap red idi. 326 lira verip sadece 1.5 ay kullandığım ayakkabı için Adidas'ı kesinlikle kınıyorum.

Anıl 138 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 11 Ocak 2016

    Artık buna en kısa sürede başvuracağım tüketici hakları karar verecek... .

  • adidas Temsilcisi06 Ocak 2016

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön