20 Mart 2013

Adidas 2 Ayda Ayakkabının Derilerinin Soyulması!

25/09/2012 tarihinde G61407 article Falcon ELİTE 2 LEA K ürünü 8 yaşındaki, oğluma aldım. aradan 2 ay geçmesine rağmen ayakkabının üstündeki ayak kıvrım yerlerinden soyulmaya başladı. aldığımız firma ile görüşmemize rağmen ana firmadan kullanıcı hatası diye geri geldi. Bu isme ve firmaya bu bedellerle alınan ayakkabıların bu şekilde yıpranmasına anlam veremedim.

Savaş 64 Okunma

Cevaplar

  • Savaş 25 Mart 2013

    zaten sıkıntıdas burda koca firma böyle mal üretiyorsa zayten söylenecek söz yok. bir daha kesinlik bu firmanın ürününü kullanmayıp arkadaşlarıma ve dostlarıma da durumu izah edip jkullanmamalarını ileteceğim saygılar. Avrupadaki diğer ülkelerde eminim bu malların satışı yasaktır.

  • adidas Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön