13 Mayıs 2013

Adidas 1 Haftalık Ayakkabı!

13.04.13 tarihinde almış olduğum ayakkabı 27.04.13 tarihinde 4 günlük bi sürede tarafınıza iade ettim. Geri veriliş nedeni ise sol arka kısımda açılma şikayeti olmasıydı. Cevabı 2 hafta sonra tarafıma gelen bir zarf ile öğrendim. Yapılan kontrollerde uzman diye belirtilen arkadaş sorunun üretim aşaması veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığını tespit etmiş.

Bugün tekrar danışma hattını arayıp bir arkadaşınızla konuştuğumda bunun ne demek olduğunu sordum kendisi bile bunun nedenini bana iletemedi. gönderilen ayakkabıları eminim hiç kontrol etmeden belirlenmiş bir zarf ile geri iade ediyorsunuzdur. benim ayakkabımı değiştireceksiniz arkadaşım. Kendi hatanızı benim üstüme yıkamazsınız.

Tolga 75 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön