01 Temmuz 2013

Adidas 1 Ayda Ayakkabımın İçi Yırtıldı!

28. 04. 2013' te satın aldığım (132 TL) Adidas marka spor ayakkabısının içten kumaşlarının yırtıldığını fark ettim. 13. 06. 2013 tarihinde aldığım Adidas mağazasına götürdüm. (Kartal Topselvi E5 üstündeki Adidas mağazası)l ve bana fabrikaya göndermemiz gerekiyor denildi.

Bende okeyledim. Adidas tüketici danışma telefonunu 29. 06. 2013 tarihinde aradığımda bana ayakkabınız kabul görmediğini söylediler ve bunda benim hatamın olup olmadığını sorduğumda bir şey söylemediler. Anladığım kadarıyla Adidas' da kalitesini düşürmüş bundan sonra asla Adidas almam.

Hasan 93 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Temmuz 2013

    1.5 aylık ayakkabının iç astarı giymekle nasıl yırtılır peki onu cvplayın.ben bu ayakkabıyla top oynamadım,2 günde bir dinlendirdim,bağcıklarını hep bağlarım.(bunları nerden biliyorsunuz diye sorarsanız daha önceden başıma geldi )Bakın ben ve ailem artık adidas ayakkabısını evimize sokmayacağız. bilginize kalitenizin düştüğünü görüyorum bundan sonrada kimseye önermiyeceğiz.

  • adidas Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön