09 Mayıs 2013 #1785736

Adese Personel Bulamama!

3 gün önce Ankara aydınlık evler altınpar Adese marketinize gittim açıldığından beri ordan alış veriş yaparım o gün et reyonuna vardım peynir almak istedim ama hiç bir personel sarküteri bölümünde yok seslendim kasadaki bayana buraya kim bakıyor diye ondanda olumlu bir cevap alamadım dışarı çıktığımda 3 personel duvar dibine geçmiş sigara içiyor.


2 personel manav reyonunda duruyor ben almadan çıktım oradaki müdür arkadaşa söyledim bakalım iştiratte dedi olmaz ki efendim iştiratte olan arkadaşın yerine diğer arkadaş bakmak zorunda değil mi bende kızdım almadan çıktım diğer marketten aldım.

Zinnur 257 Okunma

Cevaplar

  • Zinnur11 Temmuz 2013

    tskrlr meile cevap verdıgınız için ama yıne sorun var yasıyoruz aynı degısen bı duurm yok.yıne o bolumde arkadas goremedım bı kaç gun sonra gıttım ve artık adese magzasına gıtmıyorum tskrlr hayırlı aksamlar.

  • Adese Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Müşterimizin tarafına gerekli bigilendirme yapılmış olup kendisinin de belirttiği gibi personellerin bir kısmının mola saatinde olması sebebi ile bu şekilde bir sorun ile karşılaşıldığı tespit edilmiştir.Konuya gerekli hassasiyet gösterilmesi için mağaza personellerine uyarılarda bulunulmuştur.Müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Adese’ye göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Adese Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş. Müşteri Danışma Merkezi 444 0 237 (444 0 ADS) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön