09 Ocak 2014

Adese Özürleri Kabahatinden Büyük!

Konya Kılıçarslan Adese'den 08.01.2014 tarihinde yaptığım alışverişim neticesinde kasiyere 20 TL verdiğim halde 10 TL verdiğimi iddia etti ve eksik para üstü verdi. Üstelik bu iddiasını bir süre devam ettirdi. Akabinde ilgili kişiler sayım yaptıktan sonra,bir yanlışlık varsa parayı iade edeceklerini söyleyip,beni gönderdiler.

1,5 saat sonra telefon açarak haklı olduğumu söyleyip para iadesi yapacaklarını söylediler. Gittiğimde marketin müdür yardımcısı akşama kadar niyeti bozuk insanlarla çok karşılaştıklarını ve bu tür hataların olabileceğini söyledi.Bu durumda; herkesi aynı kefeye koyarak haklı bir müşteriyi haksız göstermek etik midir? Böyle bir üslup ne kadar doğrudur?

Çiğdem 563 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem13 Ocak 2014

    Ufak gibi görünen meseleler zamanla çok büyük sorun teşkil edebilirler. Ufak bir personel hatası özünde büyük bir otorite boşluğunu yansıtıyor bence. Umarım böyle insanları bundan sonra bünyenizde barındırmazsınız.

  • Adese Temsilcisi09 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Bize 444 0 237 nolu müşteri danışma hattımızdan ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. Adese Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön