31 Ekim 2016

Adenya Otel'de Zehirlendik...

24 Ekim 29 Ekim 2016 kaldığımız bu otelde yediğimiz ala cart denilen balayı çiftlerine önerilen yemeklerde ortam çok işli ve yemeklerin çok kötü olmasından dolayı enfeksiyon kaptık hastaneye gittiğimizde bize verilen raporlar da gıda zehirlenmesi olduğunu söylemesi sonucu oteli aradığımızda bunun gıda zehirlenmemesi olduğunu söyleyerek bizi yalanladı. İyi hizmet yok gece olan bu olay otelde hiçbir sağlıkla ilgili birisinin olmaması da ayrıca sorun.

Yunus 9.254 Okunma

Cevaplar

  • Adenya Otel Temsilcisi03 Kasım 2016

    Yunus Bey, Otelimiz babanız tarafından aranıyor ve sizin hasta olduğunuz, hastaneye gitmek istemediğiniz ve tarafımızdan sizinle ilgilenilmediği şeklinde hesap soruluyor.(Sizden tarafımıza bir şey iletilmeden hasta olduğunuzun bilinmesi bekleniyor) Sizinle iletişimimizde önemli bir şey olmadığını fakat devlet hastanesine gitmek istediğinizi iletiyorsunuz.Bu durumda konunun aciliyeti sizce nedir?Hastaneye taksi ücreti vermek istemeyerek tarafımızdan götürülmek istiyorsunuz, acil bir durumda elbette yardımcı oluruz ama sizin talebiniz hastaneye gitmek için transfer ve biz böyle bir hizmet vermiyoruz. Ve siz acil bir durum olmadan ulaşım amaçlı ambulans talep ettiğiniz için 112 sizin için gelmeyi kabul etmiyor ve özel bir hastanenin ambulansı sizden bu ücreti talep ediyor.Sağlık konusunda yapılan bir ticaret yoktur ve sizden alınan taksi ücretinde bile otelimizi sorumlu tutmanız yaptığınız karalama kampanyasının bir ispatıdır. Ayrıca babanızın otelimizi arayarak otel personelimize karşı ve sizinle görüşmelerimizde bizzat sizin tarafınızdan şahsımıza yapılan hakaret içerikli konuşmalar kabul edilemez.

  • Yunus03 Kasım 2016

    Bir yemek et olduğu için etin zehir bir bölümünde olabildigini ben biliyorum bunu size inandirmaya ihtiyacimiz yok ama hasta olan birine parayla ticaret yapar gibi ambulanstan 400 TL istiyor taksi sizi 80 TL'değil farklı fiyat alıyor bunun sonucudan hizmet kalite sıfır sizi yemek konusunda kendim şahsım bir gün önce uyarılarımı söyledim yemekleriniz çok kotu diye ama siz gerekli yeterliligi gostermediniz her şey paraya alanakadarmis rezillik üstüne rezillik yaşamak varmış.

  • Adenya Otel Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sn. Ç., Otelimizde özellikle gıda konusunda her şey hassasiyetle,tüm önlemler alınarak sizlere servis edilmektedir. Alacarte restoranımızda hizmet aldığınız akşam sizlerin haricinde 12 misafirimiz daha ağırlanmış olup, 8 misafirimiz sizlerle aynı menüyü tercih etmişlerdir ve başka hiç bir misafirimiz bir olumsuzluk yaşamaz iken yediğiniz yemeğe bağlı bir gıda zehirlenmesi olduğunu elbette kabul edemeyiz.Ve otelimize bağlı sağlık kuruluşunda muayenenizin ardından daha kapsamlı bir hastaneye sizi muayene eden doktor tarafından yönlendirildiniz, yani 24 saat boyunca vermiş olduğumuz sağlık hizmetinden yararlandınız.Konaklamanızın son 2 gününde sorumluluğumuz dışında rahatsızlandığınız ve bu nedenle para iadesi talebinde bulunduğunuz ve yine sorumluluğumuz dışında olduğu için para iadesinin kabul edilmemesi nedeniyle kötü reklamasyon yapacağınızı bizlere ilettiniz buradan da bunları yazmış olmanızı da tamamen sizin vicdanınıza bırakıyoruz. Sizlere tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön