Adenya OtelAdenya Hotel & Resort'ta İlgi Yok!

Şeyma T. |

Kış döneminde uygun olacağını düşündüğümüz dinlenme amaçlı Antalya Alanya'da ki Adenya oteli tercih ettik. İndirimli fiyattan yararlandık. Kapalı havuzu yetersiz kapasitede, su ısısı dondurucu soğuklukta yüzmeye imkan bile bulunamıyor. İlgi ve güler yüz yok. İndirimli geldiğimiz için yemek sayısı azaltılmış ve bitince yenisi gelmiyordu. Çıkış günümüzde teker teker oda numarası sorup yemek yiyecekseniz para vereceksiniz yoksa yiyemezsin dendi.

Etiketler :

Havuz Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma T.
  07 Temmuz
  23:53

  Daha önce de nice otellerde konukladik. Havuz suyu sıcaklığını ayırt edebiliyoruz. Ve yine yemek konusunda herhangi bir bilgi verilseydi karşıt bir tepki almazdınız. Yemek sayısının son gün azaltılması, girişte isim alınması 20 yıldır gittiğimiz hiç bir otelde karsimiza çıkmadı. Sorunlara çözüm bulmak sizin işiniz. Lütfen amacinizdan şaşmayın.

 • 04 Temmuz
  11:48

  Şeyma Hanım merhabalar, öncelikle dondurucu dediğiniz havuz suyu sıcaklığı Sağlık Bakanlığının belirlediği 27-29 derece arası olmak zorundadır ve bu derece aralığı sizin sağlığınız açısından çok önemlidir. Otelimizin kapalı havuz su sıcaklığı saatlik olarak kontrol edilmektedir ve belirtilen derecelerin altına da kesinlikle düşmemektedir. Şeyma Hanım Adenya hotel olarak kalitemizden asla ödün vermeyiz fakat , yaz sezonunda yüksek rakamlarla konaklayan misafirlerimizle aynı hizmeti sunmak da çok adaletli değildir. Çıkış günü öğle yemeği ücreti istenmesi hususunda çıkış saatiniz 12:00 olmasına ve öğle yemeği ücreti bilgisi verilmiş olmasına rağmen sizler ödeme yapmaksızın restoranda yemek yemekteydiniz bu nedenle otelin hak ettiği ücreti talep etmesinden neden rahatsızlık duydunuz?