09 Şubat 2015

Adenya OtelAdenya Hotel & Resort'ta İlgi Yok!

Kış döneminde uygun olacağını düşündüğümüz dinlenme amaçlı Antalya Alanya'da ki Adenya oteli tercih ettik. İndirimli fiyattan yararlandık. Kapalı havuzu yetersiz kapasitede, su ısısı dondurucu soğuklukta yüzmeye imkan bile bulunamıyor. İlgi ve güler yüz yok. İndirimli geldiğimiz için yemek sayısı azaltılmış ve bitince yenisi gelmiyordu. Çıkış günümüzde teker teker oda numarası sorup yemek yiyecekseniz para vereceksiniz yoksa yiyemezsin dendi.

Şeyma 5.094 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma 07 Temmuz 2015

    Daha önce de nice otellerde konukladik. Havuz suyu sıcaklığını ayırt edebiliyoruz. Ve yine yemek konusunda herhangi bir bilgi verilseydi karşıt bir tepki almazdınız. Yemek sayısının son gün azaltılması, girişte isim alınması 20 yıldır gittiğimiz hiç bir otelde karsimiza çıkmadı. Sorunlara çözüm bulmak sizin işiniz. Lütfen amacinizdan şaşmayın.

  • Adenya Otel Temsilcisi04 Temmuz 2015

    Şeyma Hanım merhabalar, öncelikle dondurucu dediğiniz havuz suyu sıcaklığı Sağlık Bakanlığının belirlediği 27-29 derece arası olmak zorundadır ve bu derece aralığı sizin sağlığınız açısından çok önemlidir. Otelimizin kapalı havuz su sıcaklığı saatlik olarak kontrol edilmektedir ve belirtilen derecelerin altına da kesinlikle düşmemektedir. Şeyma Hanım Adenya hotel olarak kalitemizden asla ödün vermeyiz fakat , yaz sezonunda yüksek rakamlarla konaklayan misafirlerimizle aynı hizmeti sunmak da çok adaletli değildir. Çıkış günü öğle yemeği ücreti istenmesi hususunda çıkış saatiniz 12:00 olmasına ve öğle yemeği ücreti bilgisi verilmiş olmasına rağmen sizler ödeme yapmaksızın restoranda yemek yemekteydiniz bu nedenle otelin hak ettiği ücreti talep etmesinden neden rahatsızlık duydunuz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön