22 Ağustos 2016

Adenya Otel Tamamen Skandal.

Bu buraya ikinci gelişimiz, geçen sene geldiğimizde o kadar güzel hizmet almıştık ki her şey dört dörtlüktü ama bu sene yönetim değişmiş. her şey mi kötü olur? havuzlar pislik içinde, yemekler deseniz facia, havuz başında her gün ama her gün aynı yemekler veriliyor, akşam deseniz çeşit çok az ve lezzetsiz. Geçen sene bu otel böyle değildi ki zaten böyle olsa biz bu sene gelmezdik. Ama bu sene her şey skandal. Oda temizliği, otel aktivitesi deseniz yok. boş boş geçiyor günleriniz. birde işin garip yani açık olan yani tessettürlü olmayan insanların giyimine karışılıyor.

Mmadem öyle otele açık insanları almayın! Böyle saçmalık olamaz.

Pınar 5.517 Okunma

Cevaplar

  • Adenya Otel Temsilcisi01 Eylül 2016

    Siz tatilinizi yapmakta iken otelimizin sadece %3 lük bir kısmı yabancı uyruklu misafirlerimizden oluşmaktaydı ve otelimiz İslami bir otel olup Dünyanın her yerinden misafir ağırlamaktayız. Konaklayan her misafirimizin anlayabileceği dilden sunum yapılması bir eksikliği değil sunulan hizmetin profesyonelliğini gösterir. Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi kıyafet konusunda yaşadığınız sıkıntı nedeniyle başka konularda karalama kampanyası yaptığınız çok açıktır.Bunu da sizlerin vicdanına bırakıyoruz.

  • Adenya Otel Temsilcisi01 Eylül 2016

    Sn. Pınar S., Otelimizde konakladığınız süre boyunca özellikle annenizle sürekli olarak diyalog halindeydik.Özellikle yemek konusunda ,hayatınızın en lezzetli yemeğini yediklerini de ilettiler.Fakat otelimizde giyim konusunda uyarıya uğradıktan sonra her konuda şikayet beyan ettiniz.Şikayetleriniz değerlendirilerek sizlere yardımcı olmaya çalıştık ve çıkış gününüzde de annenizle yaptığımız görüşmede yine her şeyden olumlu olarak bahsettiler. Otelimiz Helal sertifikalı helal tatil sunan bir otel olarak, otel içerisinde göbeği açık ya da sizin burada belirtmediğiniz mini şortla giyinmeye elbette müsaade edilmemektedir. İyi Günler dileriz.

  • Pınar 23 Ağustos 2016

    Sanki Türkiye'de bir otelde değil de Arabistan'da ya da Fransa'daymışsınız gibi animatörler doğru düzgün Türkçe bilmiyor derdimizi anlatamıyoruz. Bir program oluyor sunucu ön dilden hoş geldiniz vs... Diyo aradan türkçe yeri anlamaya kavramaya çalışıyorsunuz ve o kadar sıkıcı bir şey ki bu bir süre sonra kafanız sisiyor. Hani Türkçe İngilizce tamamda ne gerek var bu kadarına. Örnek mesela dün kadınlar matinesi oldu biz bir horon halay açtıramadık Cezayir dansı açtılar sürekli Arap müzikleri. Adenya bu sene tam anlamıyla sadece ve sadece yabancılara hizmet veriyor kendi ülkende kendinizi yabancı hissediyorsunuz. Kesinlikle bir daha gelmeyeceğiz. Ve sizde gelmemelisiniz yoksa paranız boşa gider. Bu paraya iki üç katı kaliteli hizmet alırsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön