Toplam çözüm sayısı
..

Adana Şehir Hastanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.6

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 8.109

Adana Şehir Hastanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.6  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

11 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 160görüntüleme
  • 07 Temmuz 00:48
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Adana Şehir Hastanesi Ölüme Terk Ettiler

Osmaniye den Adana Şehir Hastanesi sevk verdiler. Hasta tedavi hastaneden yatması gereken hastayı almıyorlar. Yatak yok diyerek hastayı almadılar. 150...

 
adana-sehir-hastanesi-olume-terk-ettiler-1.pdfpdf
profile
Murat'ın Teşekkür Mesajı
  • 01 Eylül 2020 13:58
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Murat Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
  • 2464görüntüleme
  • 19 Ağustos 2020 18:01
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Adana Şehir Hastanesi Reçetesiz İlaç Önerisi

Ben SGK'li çalışan biriyim dizimdeki ağrı nedeniyle Adana şehir hastanesine başvurdum gerekli muayene ve röntgen çekimi yapıldı ancak uzman hekim reçe...

Aysegul'un Teşekkür Mesajı
  • 19 Ağustos 2020 18:01

“Teşekkür ederim dikkate aldığıız için ancak bu ve buna benzer ilaçları sgknın karşılamasını talep ediyoruz”

profile
İlhan'ın Teşekkür Mesajı
  • 10 Aralık 2019 22:06
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorun için gerekli şeyler yapıldı teşekkürler”

İlhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Hüseyin'in Teşekkür Mesajı
  • 30 Kasım 2019 09:21
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Hüseyin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ömer'in Teşekkür Mesajı
  • 27 Ocak 2019 13:48
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Ömer Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Adana Şehir Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Adana Şehir Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Adana Şehir Hastanesi

Adana Şehir Hastanesi Hakkında

2017 yılında hizmet vermeye başlayan Adana Şehir Hastanesi, Adana'nın en büyük ve en yüksek kapasiteli devlet hastanelerinden biri olarak hizmet vermektedir. 1550 yatak kapasiteli Adana Şehir Hastanesi, 330 adet polikliniği, 61 adet ameliyathanesi ve 274 yatak sayılı yoğun bakımı ile tam teşekküllü bir hastane olarak faaliyet göstermeyi sürdürmektedir. Adana Şehir Hastanesi doktorları, bölümleri ve hizmetleri hakkında merak ettiğiniz bilgilere hastanenin resmi web sitesi üzerinden ulaşabilir, hastane ile ilgili şikayet ve yorumlarınızı bu Şikayetvar sayfasından paylaşabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Doktorları & Bölümleri

Adana Şehir Hastanesi, bugün 330 adet polikliniği ile kapsamlı bir tıbbi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Adana Şehir Hastanesi bölümleri arasında cerrahi branşlar ve dahili branşlar olmak üzere farklı türlerde pek çok ana bilim dalı bulunmaktadır. Çocuk cerrahisi, cerrahi onkoloji, beyin ve sinir cerrahisi, göğüs cerrahisi, algoloji, göz hastalıkları ve genel cerrahi başta olmak üzere farklı cerrahi ana bilim dallarına sahip olan hastane, tam teşekküllü ameliyathaneleri ile sayısız operasyon ve cerrahi işleme imza atmaktadır. Adana Şehir Hastanesi dahili poliklinikleri ise çocuk sağlığı ve hastalıkları, KBB, dermatoloji, ortopedi, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji, nöroloji, nefroloji, kardiyoloji, göğüs hastalıkları ve tıbbi onkoloji gibi spesifik birimlere ayrılmış olup, her gün binlerce hastaya kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır. Adana Şehir Hastanesi laboratuvar hizmetleri de en az cerrahi birimleri ve poliklinikleri kadar kapsamlı şekilde hizmet vermektedir. Adana Şehir Hastanesi radyoloji bölümünde MR, tomografi, ultrason, röntgen gibi son teknoloji cihazlar eşliğinde sunulan görüntüleme tekniklerinden yararlanılabilir, modern tıp ekipmanları ve cihazları ile donatılmış laboratuvarlarda geniş kapsamlı kan tetkikleri ve tahliller yaptırılabilir. Adana Şehir Hastanesi kadın doğum doktorları ve Adana Şehir Hastanesi göz doktorları gibi hastanenin farklı birimlerinde görev alan doktorlar ile ilgili hasta şikayet ve yorumlarını buradan takip edebilir, merak ettiğiniz bölüm ile ilgili hastaların geri dönüşlerine buradan erişebilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Şikayet & Yorumları

Son dönemde Adana Şehir Hastanesi'ni ziyaret ettiyseniz, ziyaretiniz hakkındaki gerçek yorum ve görüşlerinizi Adana Şehir Hastanesi Şikayetvar sayfasından paylaşabilirsiniz. Örneğin ortopedi bölümünü ziyaret ettiyseniz, sizi muayene eden Adana Şehir Hastanesi ortopedi doktorları hakkındaki şikayetlerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde dahiliye bölümünde görev alan Adana Şehir Hastanesi dahiliye doktorları hakkındaki görüş ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak hastane personeli hakkında daha detaylı bir ziyaretçi havuzu oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Hastane süreçleri, personel tutumu, doktor ve hemşirelerin ilgisi, binanın temizliği başta olmak üzere Adana Şehir Hastanesi hakkındaki tüm güncel yorum ve değerlendirmelerinizi buradan paylaşabilir, sizin gibi Adana Şehir Hastanesi'ni ziyaret etmiş diğer hastaların da güncel yorum ve önerilerine buradan erişebilirsiniz. Burada paylaşacağınız tüm Adana Şehir Hastanesi şikayetleriniz, aynı zamanda herhangi bir olumsuzluk durumunda kurum yetkililerin sizinle daha hızlı bir biçimde irtibata geçmesine ve şikayetinizin giderilmesine de vesile olmaktadır. Adana Şehir Hastanesi iletişim detaylarına ve merak ettiğiniz daha pek çok soruya is Sıkça Sorulan Sorular alanımızdan ulaşmanız mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Adana Şehir Hastanesi kaç yataklı bir hastanedir?

Adana Şehir Hastanesi'nin 1550 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Adana Şehir Hastanesi nerede?

Adana Şehir Hastanesi, Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No: 1 Yüreğir adresinde yer almaktadır.

Adana Şehir Hastanesi'nden nasıl randevu alabilirim?

ALO 182'yi arayarak ya da doğrudan Adana Şehir Hastanesi ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi iletişim numarası nedir?

0322 455 90 00

Farklı bir sorum var.

Adana Şehir Hastanesi ile ilgili soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.