12 Eylül 2013 #2009219

Adana Büyükşehir Belediyesi Yollar Patates Tarlası Gibi!

Sarıçam/Adana Suluca beldesinde oturuyorum, 6000 Nüfusluk beldede (Ki artık mahalle olarak Sarıçam'a bağlandı. ) Mumla arasanız durak namına bir şey göremezsiniz, kaldı ki yollar zaten patates tarlası gibi, kışın yağmurda, yazın ise sıcakta sefil sefil hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Halk ulaşımını sadece 186 Nolu Otobüs seferleriyle yapıyor ki bu da sadece iki saatte bir sefer düzenliyor, son dönemde Suluca Tokilerin de faaliyete geçmesiyle birlikte.


İşler iyice sarpa sarıyor. Mülteciler gibi tıklım tıkış işimize, okulumuza gidiyoruz. Özellikle sabah 7 Akşam 18 seferleri içler acısı. Bir an sefer sayılarının özellikle bu saatlerde arttrılmasnı ve ek seferlerin düzenlenmesini rica ediyoruz.

Zeliha 154 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sn. ZELİHA GÜÇLÜ Müdürlüğümüz kontrolörleri tarafından talebiniz incelenmiş olup; kapalı durak stoklarımız dahilinde belirtilen noktaya takılacaktır.Ayrıca; belirtmiş olduğunuz 13.09.2013 tarihli güzergah talebiniz incelenerek talep ettiğiniz güzergah uygun olduğu görülmüştür.Bu tarih itibariyle talebiniz imkanlar dahilinde en kısa süre zarfı içerisinde yerine getirilmeye çalışılacaktır. Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Ekim 2013

    Sn. Zeliha GÜÇLÜ Belirtmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili talebiniz incelenmiştir. Bahse konu talebin sistemimize kayıt edilmiş olup,imkanlarımızın artması durumunda ek servis talebi karşılanacaktır. Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn. Zeliha GÜÇLÜ Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetlerinizle ilgili evrakınız Fen İşleri Daire Başkanlığı'na ve Ulaşım Daire Başkanlığı'na havale edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca istek ve şikayetlerinizle ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuru yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön