09 Eylül 2013 #2000152

Adana Büyükşehir Belediyesi Sokak Düğünleri Çok Sesli Oluyor!

Yaz aylarında sokak aralarında yapılan düğünlerden oldukça şikayetçiyiz. Müzik sesleri o kadar çok açılıyor ve sesi çok kötü şarkıcılar eşliğinde evimizde eziyet çekmek zorunda kalıyoruz. Lütfen bu düğünlere izin vermeyin veya saatlerini ve ses düzeylerine bir uygulama getirin. Her isteyen sokak ortasında bu şekilde bir müzik açsa ne hale gelir. Aynı mahallede hastası olan, bebeği olan, cenazesi olan var. Adana Büyükşehir Belediyesi dikkatine.

Serkan 168 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sn. Serkan KARA Belirtmiş olduğunuz şikayet üzerine Daire Başkanlığımıza bağlı Zabıta ekiplerinin yapmış olduğu incelemede bahse konu olan sokak aralarında düğünlerin İlçe Belediye Başkanlığı yetki ve sorumluluğunda olduğundan İlçe Belediye Başkanlıklarına konuyla ilgili gerekli çalışmaların yapılması için yazı gönderilerek bilgilendirildiği hususunu; Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn. Serkan KARA Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetlerinizle ilgili evrakınız Zabıta Daire Başkanlığı'na havale edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca istek ve şikayetlerinizle ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuru yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön