09 Eylül 2013 #2001124

Adana Büyükşehir Belediyesi Şoför Yolcuları Düşünmüyor!

Bugün bayan şoförlerden birinin kullandığı 01 B** plakalı 131 numaralı otobüste baraj yolunda giderken duraktan alınan bir yaşlı ve ayaklarından yarı engelli bir amca daha oturmadan bir anda harekete geçti ve sağ şeritten öndeki taşıtın tam arkasından gidiyordu. Taşıt fren yapınca ani bir fren yaptı. Yaşlı amca düştü. Bir de hiç bir şey yokmuş gibi yoluna devam ediyor. Sanki otobüsün şoförü değil de belediyenin sahibi gibi davranıyor bir de.

Derya 171 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi04 Kasım 2013

    Sn. Derya HAYIRLI Belirtmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili dilekçeniz incelenmiştir. Olayın olduğu gün,tarih,saat tam olarak belirtilmediği için şoför tespiti yapılamamıştır.Şikayetiniz üzerine tüm şoförlerimize gerekli uyarılar yapılmıştır. Bilgilerinize rica ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn. Derya HAYIRLI Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetleriniz ile ilgili evrakınız Ulaşım Daire Başkanlığı'na havale edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca istek ve şikayetlerinizle ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuru yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön