21 Temmuz
Yorum Yap
#10684619

Adana Büyükşehir Belediyesi Hizmet Vermeyin!

Huzurevleri Mah 80.yıl Bulvarı ikizler köprüsünü yapacaksınız diye aylar önce kaldırımlarımızı, kapımızın önündeki taşları, en önemlisi ağaçlarımızı soktunuz. Kışın çamurdan yazın toz topraktan rezil olduk.


Bu arada defalarca 153 denen hatta talep şikayet bıraktık umursamadınız. Belediyeye geldik şikayet ettik umursamadınız geri dönüş bile yapmadınız. Aylar sonra Açılış yapılacak diye göstermelik sadece kaldırıma taş döşediniz onu da kafadan savma özensiz yaptınız.


Mahvettiğiniz kapı önünü düzeltmediniz soktuğunuz ağaçlarımızı ekmediniz, kablo kanalımızın kapağını kırdınız yapmadınız. Açılış bitti ne işçi kaldı ne çalışma. 153 hattını açmışsınız boşuna sabaha kadar talep açın daha çözüme ulaşanı yok. Size tavsiyem Adana'yı bulduğunuz gibi bırakın ellemeyin.

Deniz 604 Okunma

Cevaplar

  • Deniz05 Ağustos

    Adana huzurevleri 80.yıl Bulvarı civarına ikizler köprüsünü yaptınız. Yaparken soktuğunuz kaldırımları ağaçları, kırıp döktüğünüz şeyleri öylece bırakıp gittiniz. Apartmanımızın önündeki kırdığınız yerleri tamir etmediniz. Defalarca 153 denen hattınızı aradık sonuç yok. O hattı da kapatın belediyeciliği de bırakın vatandaşa verdiğiniz kıymet ortada ilk seçimde görüşeceğiz.

  • Deniz05 Ağustos

    Umrunuzda olmadığını biliyoruzda en azından bir cevap verin secim zamanı gelip oy istediğinizde hatırlatırız

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler