24 Şubat 2014

Adana Büyükşehir Belediyesi Halk Eğitim Öğretmeni Kaba Davranıyor!

Adana Şehit Yavuz Öztürk Halk Eğitim merkezinde öğrenim gören biriyim hasta kabul hocamız H*** O*** dan şikayetçiyim. Sınıf içinde sürekli öğrencilerini bırakacağım diye tehtit ediyor kurstan bir çok arkadaşımla soğuduk ama bir buçuk aydır emek veriyoruz heran bırakılmak korkusu artık bizi çok yordu.


Tek bir öğrencisi için neredeyse tüm sınıfa cephe almış bulunuyor. Kendisi 15 tatil boyunca kızını kursa getirdi ayrıca diğer kurstan birinin kızını da getirmesine izin verdi bizlerin oturacak yeri yok iken bize birinci sınıf muamelesi yapmasından sıkıldık sınav sonucumuzu söylemiyor, diploma zamanında görüşeceğiz diye sürekli söyleniyor ve bizden Diploma parası 50 TL isteniyor, onu da elden vereceğiz.

Seda 342 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın; Seda KARTAL Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetiniz incelenmiş olup, Halk Eğitim Merkezleri belediyemiz sorumluluğu altında değildir. Ayrıca istek ve şikayetleriniz ile ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön